Menü

Yol Bakım Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Ankara Büyük Şehir Belediyesi Şereflikoçhisar Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından bozuk ve yıpranmış durumdaki yolların sıcak asfalt yama çalışmaları devam ediyor.

Yol Bakım Onarım Çalışmaları Devam Ediyor
Şereflikoçhisar genelindeki yollardaki alt yapı çalışmaları nedeniyle oluşan bozulmalar ve çökmelere karşı çalışmalarını sürdüren ekipler, daha önce tespit edilen yerlerde asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. 
ABB Şereflikoçhisar Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler acil olan bölgelere öncelik vererek yol bakım onarım çalışmalarında asfalt yama çalışmalarına başladı. Bu kapsamda, Metinşanal Bulvarı, Sanayi Mahallesi Türkmen sokak, İstiklal Mahallesi Er Sokak, İstiklal Mahallesi Ofis Caddesi, İstiklal Mahallesi Kardelen Sokağını kapsayan sıcak asfalt serim ve sıcak asfalt çalışmalarını kapsayan yollarda ekipler şehir genelinde tespit edilerek programa alınmış tüm mahalle ve sokaklarda yol bakım onarım çalışmalarını sürdürecek.
2021 yılında ihalesi yapılan iş kapsamında Acıöz - Büyükdamlacık arası soğuk asfalt serim çalışmasına da başlandı. Akabinde, Kacarlı  Acıkuyu arasındaki yol çalışmalarına da başlanacağı duyuruldu. Cumhuriyet mahallesi yol bakım onarım ve sıcak asfalt yama çalışmaları da devam ediyor. Yol bakım onarım çalışmaları öncesi zemin hazırlama çalışmaları, Şanlıkışla - Acıöz bağlantı yollarında soğuk asfalt serim çalışmaları, İnebeyli Mahallesinde köy içi bakım onarım çalışmalarının da devam ettiği bildirildi.  

Yorumlar