Menü

DARP OLAYI İLÇE DE GÜNDEM OLMAYA DEVAM EDİYOR

AK Parti'li Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik’in koruması olarak bilinen ve sürekli yanında görünen, koruma ve şoförlüğünü yapan Alaattin D. isimli şahıs E.C.Ü darp ettiği olayın sosyal medyadaki görüntüleri İlçe kamuoyunda gündem olmaya devam ediyor.

DARP OLAYI İLÇE DE GÜNDEM OLMAYA DEVAM EDİYOR
 Şereflikoçhisar AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olarak aktif siyasetin için de olan Alaattin D. Sosyal medyadaki yayınlanan görüntülerin ardından vatandaş çok sert tepki gösterdi. En çok da bu olayın siyasete alet edildiği söylemlerine tepki gösteren vatandaş düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor; “Halk ile teması olanlar, halka hadim, hademe, hizmetkârlık mevkiinde bulunanlar, en üstten en alta kadar, görevlerine başlamadan önce, belirli bir süre  HALKLA İLİŞKİLER, BUNUN ŞEKLİ, DAVRANIŞI, PİSİKOLOJİSİ, SOSYOLOJİSİ VE FELSEFESİ, MİMİKLERİNE, EL, KOL, GÖZ HAREKETLERİNE KADAR,  HALKA NASIL DAVRANILACAĞINA DAİR EĞİTİMDEN GEÇİRİLMELİ, ALKIŞLAMAK DEĞİL, HATALARI SÖYLEMEK ESAS İYİLİK VE ERDEMDİR. İdarecinin/hizmetkârın, partinin yönetiminde olanlar, vekilin, belediye başkanının, cemiyet ya da cemaatin, ya da kişinin hatalarını söylemeyip, halı altına süpürürsek, gün gelir halıyı da çürütür, kokutur ve koku her tarafa yayılır. Örneğini ise, yıllardır yaşadık ve halen yaşamaya devam ediyoruz. Siyasetçiler, KAMU görevlileri ve tüm idare makamında olanlara, “bizdendir” diye susunca, hataları ve yanlışları göremiyor, gün geliyor, bu yanlışlar içinde boğuluyor ve iş işten geçmiş oluyor. Tabi ki sonucundan tüm ülke, tüm millet zarar görüyor. TEMEL ESAS; "YANLIŞI BABAN DA YAPSA SUSMA" OLMALIDIR!!!” 

Geçtiğimiz hafta yaşanan olayda, Başkanın koruması ve Şereflikoçhisar AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Alaattin D. Alkolün etkisi ile E.C.Ü’nün aracını seyir halinde iken sıkıştırmasıyla başladığı iddia edildi. Olay, 18 Mart Aziz şehitleri anma günü saat 21.00 sıralarında Boğaziçi Mahallesi Benzin istasyonu önünde meydana geldi.   
Sosyal medya ya düşen görüntülerde, Belediye Başkanın koruması Alaattin D. isimli şahıs alkollü bir şekilde direksiyonun başına geçerek yolda seyir halinde olan E.C.Ü’ye magandalık yapıp aracını yoldan çıkartarak kazaya sebebiyet verdiği bu da yetmezmiş gibi aracından inerek elinde sopayla saldırarak darp ettiği görülüyor.   

Yorumlar