Menü

Ak Parti İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı Düzenledi

AK Parti ilçe Başkanlığı danışma meclisi toplantısı yapıldı. AK Parti Şereflikoçhisar ilçe Başkanı Erkan Seyhan'ın başkanlığında yapılan toplantıya, AK Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Selahattin Yağcı katılım sağlayarak konuşma yaptı. AK Parti ilçe yönetim kurulu üyelerin de katıldığı toplantıya Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan’ın katılmayışı dikkatlerden kaçmadı.

Ak Parti İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı Düzenledi

AK Parti İlçe Başkanı Sayın Erkan Seyhan'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen danışma meclisi toplantı Programında açılış konuşmasını yapan AK Parti ilçe Başkanı Erkan Seyhan " İlçe Danışma merkezi nedir? Ne için yapılır? Biz Ak Parti teşkilatları olarak mahalle başkanlarından, kadın kollarına, gençlik kollarından yönetim kurulu üyelerine teşkilatımızda aktif görev alan insanlarla yaptığımız istişarelerdir. Şimdi şunu söylemeden geçemeyeceğim. Biz bu salonları gözümüzü kapatır uykudayken doldururuz. Bazıları gibi 300 500 üyesini çağırıp ta ilçe danışma diye bu salonlarda toplantı yapıp partisine üye olmayan insanları bile buralara çağırmayız. Ak Parti teşkilatları daha bugüne kadar üyeleriyle vatandaşlarıyla hiçbir zaman salonlarda değil meydanlarda buluşmuştur. Onun için herkes burada bir olduğunu bilecek bu salona geldiği zaman kimlerle çalıştığını bilecek. Teşkilatlarımız ne iş yapıyor görecek. Fedakâr teşkilat mensupları bu toplantılardan biraz ders alır, biraz verim katar ve belediyemiz ne iş yapmış, teşkilat ne iş yapmış. Sayın vekilimiz, il başkan yardımcımızın konuşmalarında bize verecekleri direktifler öneriler, uyarıları dinler ve sahada çalışır.               

Erkan Seyhan konuşmasında; Biliyorsunuz Şereflikoçhisar da en geniş üye kitlesine sahip olan biziz. Biz ara dönemlerde üye çalışmaları yapmaz. Her zaman üye çalışmalarımızla, teşkilatlarımızla sahada oluruz. Şuan tekrar bütün teşkilat mensuplarımızla ilçemizde bulunan yaklaşık on bin haneye tekrar girmek üzere çalışmalarımıza başlıyoruz. Çat kapı tüm hanelere giderek Ak Partiden geldiğimizi söyleyeceğiz. İstekleri talepleri varsa dinleyeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da selamlarını iletip yanlarından ayrılacağız. Teşkilatımız ne iş yapar ben bugün belediye başkanımıza dedim ki, bugün için biraz daha detaylı belediyemiz ne yaptı? Teşkilatlarımız bunları bilsin vatandaşlarımıza anlatsın. Biz hep birlikte saha da bunları bilelim. Niye bunu söyledim biz Ankara Büyükşehir Belediyesi Ak Parti dönemindeyken de ben ilçe başkanlığı yaptım. Onların dönemlerindeyken neler yapmadıklarını çok iyi görüyoruz. Ama yaptıkları en güzel şey algıdır bu algılara da hiçbir zaman müsaade etmeyeceğiz. Sahada zaten varız. Ama sosyal medyadan neler yaptık. Neler yapılmadı onları konuşacağız. Cumhurbaşkanımızı iyice dinleyeceğiz. Verdiği kararları sahada uygulayacağız bizlerin asli görevi bu.

Bizim içerimiz de kimsenin koltuk hesabı yapmasının hiçbir şekilde anlamı yok. Bizler çalışacağız. Cumhurbaşkanımızı 2023’de tekrar o balkon konuşmasına çıkarmak için sahada elimizden geleni yapacağız. Cumhurbaşkanımıza yük olmayacağız. Cumhurbaşkanımızın yükünü hafifletmeye çalışacağız. Onun için bugün ilçe başkanı kim olacaksa, belediye başkanı kim olacaksa bunun kararını verecek bir il başkanımız bir genel merkezimiz var. Ama Ak parti çatısı altındayım diyorsan bu vicdanınla kalbinle söylüyorsan bu işleri bırakacaksın sahada çalışacaksın. Görevde kimler varsa hep birlikte omuz omuza teşkilat faaliyetle rini yürüteceksin. " diye konuştu.      H.Eroğlu


Yorumlar