Menü

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ülkemizin her yanında olduğu gibi Şereflikoçhisar’da da coşkuyla kutlandı. Tuz gölü İlkokulu bahçesinde düzenlenen kutlama programına İlçe Kaymakam Zafer Engin, Kaymakam Refiki Erkan Atam, Belediye Başkanı Memiş Çelik, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Şereflikoçhisar Uygulamalı Bil. Fakültesi Dekan V. ve Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu MYO Md. Doç. Dr. Ahmet Sarıtaş, Emniyet Md. V. Komiser Ümit Diktepe, Jandarma Komutanı J.Ütğm. İzzet Şahin, Daire Amirleri, Siyasi Parti temsilcileri, STK temsilcileri, Öğretmen/Öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 102. Yılı kutlamaları Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan’ın Atatürk Anıtına çelenk sunması, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program, Şereflikoçhisar Tuzgölü İlkokulu bahçesinde düzenlenen kutlamalar ile devam etti. 
Kutlamalar, Tuzgölü İlkokulu’nda, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması,1-A Şubesi Öğrencilerinin “Dünya Çocukları Gösteri” sergilemeleri,1-B sınıfı öğrencisi Beyza Yalçın’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması, Anasınıfı A Şubesi “İzmir Marşı”, 2-A sınıfı Tekvando, 2-A ve 2-B sınıfı “Meclisimizin Açılışı”, Sıfır Atık gösterisi, 4-A sınıfı öğrencisi Damla Nur Güçlü ’nün “23 Nisan” adlı şiir, 4. Sınıf öğrencileri tarafından “Erik Dalı”, Minik Tekvandocuların gösterisi, 4-D sınıfı “zeybek”, 1-C sınıfı “Yollarda Bulurum Seni”, Anasınıfı B şubesi “Hayat Bayram Olsa” gösterilerinin sergilenmesinin sonrasında, “Deprem Öldürmez İhmal Öldürür” ve “Yeşilay Haftası” kapsamında düzenlenen “Bağımlılık” temalı şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin takdim edilmesinin ardından, coşkuyla kutlanan program son buldu.

Yorumlar